PARTNER

Firma Partner oferuje szeroką gamę usług związanych z rynkiem nieruchomości. Specjalizujemy się głównie w budownictwie kameralnych osiedli wielorodzinnych,  szeregówek i bliźniaków w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie woj. Opolskiego i Dolnośląskiego.

Projektujemy

Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi w Polsce. Każdy etap projektu szczegółowo omawiamy i dopracowujemy z przyszłymi właścicielami domów. Mieszkańcy naszych osiedli uczestniczą w procesie adaptacji projektu.

Inwestujemy

Inwestujemy w działki położone w okolicach Brzegu. Wybór terenu podyktowany jest przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją. Decydując się na budowę osiedla rozważamy wszystkie elementy składowe, tj.: odpowiedniej klasy gleby, infrastrukturę, bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, obiektów rozrywki itp.

Budujemy

Stosujemy tradycyjną technologię przy zachowaniu najwyższych standardów. Nowe mieszkania i domy budujemy wyłącznie z jakościowych materiałów budowalanych – co przekłada się na trwałość i solidność budynków oraz ekonomiczne nakłady na użytkowanie.

Nasz kapitał to zadowoleni klienci.

“Partner to deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości nieruchomości, którą zakupiłam. Fachowość i profesjonalizm w każdym calu.”

Kasia Kowalska

“Jestem bardzo zadowolony z usług firmy PARTNER, zostałem fachowo i terminowo obsłużony. Polecam serdecznie”

Jacek Migocki

PORTFOLIO

USŁUGI

h

Realizacje projektów budowlanych

Podstawową działalnością firmy jest realizacja projektów budowlanych polegających na budowie i sprzedaży domów.

h

Projektowanie inwestycji

Wsparcie przy wyborze lokalizacji, naboru praw do terenu, uzyskaniu wszystkich pozwoleń i decyzji administracyjnych aż po realizacje inwestycji.

h

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedajemy nieruchomości, które są jednocześnie naszymi inwestycjami i realizacjami, co gwarantuje najwyższa jakość.

h

Doradzwto projektowe

Wskazanie najważniejszych zagadnień projektowych oraz dobór najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

h

Realizacje inwestycji budowlanych

Przygotowujemy inwestycje, zbieramy całą dokumentacje budowlaną, uzyskujemy wszelkie pozwolenia na budowę i realizujemy budowę pod odpowiednim nadzorem.

h

Nadzór inwestorski

Kontrola zgodności budowy z wcześniej przygotowanym projektem. Reprezentowanie inwestora na budowie. Kontrola rozliczeń w celu optymalizacji kosztów.

Zbuduj z nami swój dom

Skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy naszą ofertę i pomożemy w realizacji Twoich marzeń.